Hakkımda

 

Ugur YalcinMerhabalar,

bendeniz 1972 yılının Haziran ayında  dünyaya gelmişim. O yıllarda kendi  kendine Ebeliği öğrenenlerin sayısı çok olması nedeniyle bendenizin doğumu ‚da bir Ebe sayesinde gerçekleştirilmiş  bu nedenle , doğduğum saat kayıtlara ne yazikki geçirilememiştir. Çocukluk yıllarında ne fazla sessiz nede fazla yaramazdım. İlk ve Orta okulunu Haydarlı kasabasın’da bitirdim. Daha sonra 1987 yılında Oxfort olmasa’da okul okuldur diyerek Dinara Lise eğitimimi tamamlamak için gitdim.Çocuklugumdan beri Elektriğe olan ilgimden dolayı seçimini Meslek lisesi olarak yaptım.1987 yılında Dinar Endüstri Meslek Lisesine başlayıp ve 3 yıl süren maratonun sonun’da okul birincisi olarak okuldan mezun oldum.Okul hayatım’da çok güzel günlerim oldu. Arkadaslarim ve öğretmenlerimle uyumlu bir şekilde Lise eğitimimi tamamladım.

Okul birinciliği kadrosundan Akdeniz Üniversitesi Antalya Meslek yüksek okuluna  kayıt hakkına sahip oldum. Ama Almanya hevesi yüzünden Eğitimime son vermis ve Almanya yollarina düşmüş oldum.  Eniştesmin davetiyle Almanya’ya ögrenci olarak geldim, okumak için Almanya’da gayret göstersemde isede başarılı olamadım. Çünkü almanca çok katı ve Almanya’da çok soğuktu.(İşin şakası)
Almanya’da  3 yıl çesitli sebeplerden dolayı boşa vakit geçirdim sonunda  evlenmeye karar verip 1993 yılının  son ayların’da evlendim.İş  hayatıma’da  1994 yılında BMW firmasında işçi olarak başladım, bugüne kadarda halen BMW ‚de işçi olarak çalışıyorum.Boş zamanlarımda küçüklügümden beri merak duyduğum  Elektrik ve Elektronikle uğraşmaktayım.

Son yillarda C# Programlama dili ve PIC Proğramlamaylada uğraşıyorum.

NOT: Burada yayınladıklarım kesinlikle %100  paylaşım ve öğreti amaçlı değildir.Bunlar uğraştığım Hobilerimde zaman zaman ilerde unutmamak için, hatırlamak için aldığım kayıtlarım ve notlarımdır.