USB ve PIC18F4550 çalışmalarım

Evet arkadaslar çok istek geliyor o nedenle söz verdiğim gibi USB ve PIC18F4550 kullanarak yaptığım çalısmaları buraya yükedim indirip kullanabilirsiniz.

Download Linki: http://www.file-upload.net/download-6719042/USB_HID_18F4550.rar.html

Alternatif Link: https://www.dropbox.com/s/jfiyegdem2f95wv/USB_HID_18F4550.rar

Güle güle kullanın inşallah işinize yarar.Bir Allah razi olsun demeniz yeter.

Lütfen özel olarak Dosya istemeyin buradan sundum hepsini !

13 Antworten auf „USB ve PIC18F4550 çalışmalarım“

 1. Arkadaşlar herkese merhaba!n

  Uzun zamandır bende bu konularla ilgileniyorum. Sizler içinde çok faydasını göreceğinize emin olduğum Altaş yayın evinden “ MikroC ve PIC18F4550 “ isimli kitabı şiddetle tavsiye ediyorum.

 2. hocam allah razı olsun c# ile servo motor yönetmem gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim acaba ? şimdiden teşekkürler

 3. Uğur hocam çalışmalarınız çok güzel, başarılarınızın devamını diliyorum, Allah razı olsun yol gösterici uygulamalarınız var. Ben eski sitenizden ve picprojedeki yazılarınızdan usb örneğinize ulaştım http://www.picproje.org/index.php/topic,31390 şuanda uygulamanız üzerinde oynamalar yapıyor, öğrenmeye çalışıyorum, picprojedede belirttim tam aradığım örnekti ne kadar teşekkür etsem azdır sayenizde usb ilede tanışmış bulundum.

 4. Uğur bey,
  USB den Led yakma projesini embedded sistemlerde denemek maksadıyla vs2008 de smart device projesi oluşturdum ve kodları aynen buraya kopyaladım. umng.dll i de projeye referans olarak ekledim. Derlemeye çalıştığımda “ The type ‚System.ComponentModel.Component‘ is defined in an assembly that is not referenced.
  You must add a reference to assembly ‚System, Version=2.0.0.0, Culture=neutral,
  PublicKeyToken=b77a5c561934e089‘. “ hatası alıyorum ve program USBHidDevice sınıf tanımlamasında takılıp kalıyor. Acaba umng.dll .net compact framework’a uyumlu değil mi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 5. hocam merhabalar ,ben sizin usb ile led kontrolu programını ile bir kaç soru sorucaktım acba yardımcı alabilirmisiniz?

 6. hocam merhabalar, ben sizin usb ile led yakımı projeniz ile ilgili bir kaç soru sorucaktım ,yardımcı olabilirmisiniz?

 7. hocam öncelikle paylaşımlarınız için çok teşşekkür ederim projelerinzden yardım alarak kendi projemi yapmaya çalışıyorum projem 18f4550 kullanarak lcd yazı yazdırma ama bi sıkıntı picle lcd baglantısını kuramadm sadece crystali kaç mhz kullanmam gerek 4 ve 20 kullandım ama çözemedm baglantılar bire bir yardımlarınız için şimdiden teşşekür ederimm

 8. Alllah razı olur inşAllah
  paylaşım için teşekkürler
  belki çok şey istemiş gibi olacağım ama bu programın devresini kurmadan sanal olarak çalıştırabilme aşamalarını da paylaşabilir misiniz
  yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

 9. hocam merhaba ben usb ile bilgisayar haberleşmeli lcdli şifreli kilit yapıcam yardımcı olabilirmisiniz.

Kommentare sind geschlossen.